TeleDom Education Centre - Timonova 27, Košice (Slovak Republic)

SOCIAL:

Online TeleDom – Digitálne zručnosti

Vážení  návštevníci online portálu TeleDom.

Volám sa Zuzana Dubovecká a som manažérka vzdelávacieho centra TeleDom.  Predpokladám, že s niektorými z Vás som sa už osobne stretla na organizovaných kurzoch vzdelávacieho centra TeleDom.

Dovoľte mi, aby som Vás privítala na kurzoch digitálnych zručností, ktoré  budú prebiehať online formou z pohodlia Vášho domova či kancelárie. Cieľom týchto online mítingov je naučiť každého absolventa, efektívne využívať základné, ale i zložitejšie  funkcie MS Word, MS Excel, MS PowerPoint,  prípadne ďalšie online mítingy podľa Vašich požiadaviek.

Tieto online mítingy  organizujeme pre rôzne kategórie skupín nielen pre začiatočníkov, ale i pre pokročilých užívateľov. Trvanie mítingu v malých skupinách je prispôsobené časovo aj metodicky potrebám klienta, či už sa jedná o individuálne alebo skupinové online mítingy. Radi by sme zdôraznili výhody individuálneho školenia, kde celú svoju pozornosť venuje lektor len Vám.

Mítingy sú moderované kvalifikovanými lektormi TeleDom, ktorí v spolupráci s Vami prispejú k zlepšeniu Vašich digitálnych schopností, ktoré budú nevyhnutné pre Vašu konkurenciu schopnosť na trhu práce.

Naše nové online služby TeleDom otvárame pre verejnosť od 15. apríla 2020.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na našich online mítingoch TeleDom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *